Mūsų šunys

Keiko
INTER Ch. TI LA SHU ETERNAL FLAME
Veisėja Sabine & Katja Rauhut

LT Junior Champion, LV Junior Champion, BY Junior Champion, LT Champion, LV Champion, EST Champion, BALT Champion UA Champion, PL Champion, BY Champion, RUS Champion, RO Champion & RO CUM LAUDE Champion, VICE European Winne' 17

Gimusi 30.11. 2015
Tėvas FALAMANDUS REMASTERED EDITION-KIWI / Mama TI LA SHU MAGIC STARLIGHT ARKEDEN- STELA
Sveikatos tyrimai: HD-Free/A, Patella (0), DNA tested: PLL clear/NCLclear/rcd4 carr

Tai pirmoji mūsų Tibeto terjerų kalytė kurią atsivežėmes iš vieno garsiausių veislynų Ti La Shu, esančio Vokietijoje. Jos tėtis FALAMANDUS REMASTERED EDITION, namuose vadinamas KIWI, yra daugiausia titulų pelnęs Tibeto terjeras pasaulyje. Ir nors jis garsina Ti La Shu veislyną, mažai kas atkreipia dėmesį, kad Kiwi yra gimęs Suomijoje Falamandus veislyne veisėja Tanja Hakamo.

Keiko mama TI LA SHU MAGIC STARLIGHT ARKEDEN – STELA yra gimusi Amerikoje, gyvena Ti La Shu veislyne.

Keiko yra ne tik vyriausia TT pagal amžių, ji vyriausia ir savo užimama padėtimi. Visada prižiūri tvarką tarp visų šunų ir šuniukų, visada budi prie vartų ir visada nepatikliai sutinka nepažystamus juos aplodama. Tačiau ji yra be galo išmintinga ir labai gudri. Labai meili su savais ir koketiška su visais jai patikusiais vyrais.
Uma
INT Ch. U-MA OD VILZONKY
Veisėja Martina Machačová, Lenka Mifková
LT Junior Champion, LV Junior Champion BY Junior Champion, RUS Junior Champion, BALT Junior WINNER 2017, LT Champion ,
LV Champion, EST Champion, BALT Champion, PL Champion, BY Champion, RUS Champion, RO Champion, 2 x LT Klub Champion '18


Gimusi 27.01. 2016
Sveikatos tyrimai: HD-Free/A, Patella (0), DNA tested clear PLL/NCL/rcd4


Uma į mūsų namus atkeliavo iš Čekijos OD VILZONKY veislyno, lygiai po dviejų mėnesių nuo Kieko atvykimo. Mažame amžiuje dviejų mėnesių skirtumas tarp šuniukų yra labai ženklus. Keiko buvo jau paaugusi, o Uma visai mažas dviejų mėnesių šuniukas. Bet ji labai stengėsi visur pavyti Keiko, būti šalia Keiko, daryti viską kaip Kieko. Net ir parodų ringuose pradžioje būdavo sunku ją suvaldyti, nes ji nuolatos žiūrėdavo- o kur Keiko ir visada bandydavo ją ringe pavyti. Šį maža balta kalytė ir dabar liko mums ‚maža', be galo nuoširdi, švelni ir mylinti visus visa savo širdimi. Tikriausiai tik ji viena nė karto nėra iškrėtusi jokios šunybės.
Dia
ANG KI CHI TAI TIK JUMS

LT JuniANG KI CHI TAI TIK JUMS

ANG KI CHI TAI TIK JUMS

Gimusi 04.07. 2018

Tėvas KARAMAIN TALISMAN TASHI- TASHI / mama TI LA SHU ETERNAL FLAME-KEIKO


Tai pirmoji mūsų veisimo kalytė, kurią iš karto nusprendėme pasilikti sau. Labai nepriklausoma, o namuose ir mažiausiai krentanti į akis. Tačiau DIA visus komplimentus susirenka vos tik išėjusi iš namų. Į juos ji reaguoja labai santūriai, ne taip kaip jos koketė sesė AMA. Net kartais apsidairo, ar tie žodžiai tikrai skirti jai. Dievinu DIA rytinius pasisveikinimus ir prisiglaudimus!
Tara
BUD'DHA TĀRĀ TAI TIK JUMS
Gimusi 11.07.2019

Tėvas ECCO DOMANI'S CELESTIAL DESTINY AT ARAKI- CECIL / mama U-MA OD VILZONKY- UMA


Ši maža velniukštė visur norinti būti pirma yra iš antrosios mūsų vados.
Kol kas ji dar tik auga ir galiu pasakyti kad ji labia miela, išdykusi ir be galo graži.
Leo
BUD'DHA SAMPATTI TAI TIK JUMS

Gimęs 11.07.2019

Tėvas ECCO DOMANI'S CELESTIAL DESTINY AT ARAKI- CECIL / mama U-MA OD VILZONKY- UMA


Pagaliau ir patinėlis gimęs antroje mūsų vadoje. Gražus, stambus, dėl to ir Liūtas- LEO. Jis taip ir jaučiasi šioje mūsų TT gaujoje. Visur, jei tik kokia rimtesnė situacija kieme, būna su suaugusiais šunimis. Visada žaidimų iniciatorius ir sugeba pažaisti su visais, tik dar šiek tiek mūsų Pietų Rusijos aviganio BONO prisibijo.